Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Utrudnienia w Wiśle i Istebnej

Wisła Malinka, Szarcula, Stecówka, Zaolzie, DW 941, Kubalonka. To miejsca, gdzie podczas najbliższego weekendu kierowcy powinni szczególnie uważać. Ze względu na wyścig kolarski w dniach 4 i 5 lipca na kilku odcinkach dróg w Wiśle i Istebnej pojawią się utrudnienia.

W Wiśle od tygodnia (24 czerwca) trwa remont drogi wojewódzkiej 942 od Wisła Oaza (rondo i stacja benzynowa) do Wisły Malinki (krzyżówka z drogą na Wisłę Czarne) [Pisaliśmy: Utrudnienia w Wiśle]. Droga wprawdzie nie jest całkowicie zamknięta, ale ruch odbywa się tam wahadłowo, więc szybko tworzą się długie korki. W tym miejscu w najbliższy weekend kierowy powinni uważać w dwójnasób, gdyż w Malince rywalizować będą kolarze, co dodatkowo skomplikuje przejazd.

Pozostałe utrudnienia w związku z wyścigiem kolarskim przewidywane są też na innych drogach regionu w Wiśle i Istebnej.

4 lipca (sobota) powinniśmy szczególnie uważać na odcinkach: Wisła Malinka (Skocznia) – ul. Malinka – ul. Czarne – ul. Zameczek – przeł. Szarcula (w godz. 9.00-9.30, 10.00-10.30); Szarcula – Stecówka-Zaolzie-Leszczyna-Połom-Andziołówka (godz.10.00-14.00); DW 941 Andziołówka na Kubalonkę; Kubalonka- ul. Zameczek – Szarcula – ul. Czarne – ul. Czarna Wisełka

5 lipca (niedziela): ul. Zameczek-przeł. Szarcula (godz. 9.00-10.30.

vdka

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: