Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Utrudnienia na S1. Uważajcie!

Nawet do połowy kwietnia będą trwały prace remontowe na drodze ekspresowej S1. Tym samym kierowcy liczcie się z utrudnieniami.

Jeszcze do 29 marca na pasach awaryjnych prowadzone są prace polegające na czyszczeniu kratek ściekowych na obiektach mostowych. Prace prowadzone w godzinach od 7:00 do 16:00 . Ruch na tym odcinku odbywa się bez większych utrudnień przy jednoczesnym ograniczeniu prędkości do 90 km/h w miejscu prowadzonych robót.

Jednak to nie wszystko w poniedziałek drogowcy rozpoczęli wymianę barier energochłonnych na przejazdach awaryjnych w pasie dzielącym. Prace wykonywane są w określonych lokalizacjach na 22,5 km odcinku Jasienica - Cieszyn od świtu do zmierzchu przy dobrych warunkach atmosferycznych. W związku z prowadzonymi pracami, kierowcy muszą liczyć się z ograniczeniem prędkości do 80 km/h.

Na S1 trwają też prace związane z remontem nasypów. Ruch na 200 metrowym zawężonym odcinku, gdzie trwają roboty, odbywać się będzie lewym pasem w kierunku Cieszyna. W tym miejscu również obowiązuje ograniczenie prędkości do 80 km/h.

KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: