Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ustroński "AS" pomoże zwierzętom z Ukrainy

Sytuacja na Ukrainie budzi ogromne emocje i zaniepokojenie. Mieszkańcy Śląska Cieszyńskiego organizują akcje pomocowe dla mieszańców tego kraju. Część osób myśli również o trudnym losie ukraińskich zwierząt. W akcję pomocową dla czworonogów zaangażowało się Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt „AS” z Ustronia.

Wojna to tragedia dla wszystkich żywych istot – zarówno dla ludzi, jak i dla zwierząt - Kochani! Przeraża nas wszystkich tragedia ludzi na Ukrainie. Ludzie, którzy pomagają tam zwierzętom, prowadząc schroniska też są w tragicznej sytuacji. Nie ma możliwości leczenia i zakupu karmy. Biorąc to pod uwagę, zgłosiliśmy się, że możemy przyjąć psy i koty z Ukrainy – poinformowało Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt „AS” z Ustronia.

W związku z tym poszukiwane są domy dla psów i kotów. W tej sprawie należy kontaktować się ze Stowarzyszeniem „AS”. Osoby, które mogą i chcą przyjąć zwierzaki, proszone są o kontakt telefoniczny (KOTY - 606 911 687, PSY - 502-242-904) - W tej chwili bardzo ciężko dowieźć zwierzęta do granicy, ale gdy tylko to się uda, musimy mieć domy. Musimy pomóc! – apelują wolontariusze z „Asa”.

Mieszkańcy Śląska Cieszyńskiego proszeni są również o organizowanie zbiórek karmy dla zwierząt – uchodźcy, którzy uciekają ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi (a takich jest sporo) będą w potrzebie!

JS

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-03-03 18:08:04
koszenila6: W Cieszynie po Małej Łące grasują "zwierzęta", które które potrzebują pomocy - odstrzału.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: