Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ustroń - zawody w siłowaniu

Masz silną rękę? Powinieneś wystartować w zawodach. Ustroń trzeci raz zaprasza na Mistrzostwa w Siłowaniu Na Rękę. Będzie wielu zawodników półprofesjonalnie zajmujących się armwrestlingiem, ale organizatorzy liczą przede wszystkim na amatorów.
2 maja, w drugim dniu ustrońskiej majówki, odbędzie się III edycja Mistrzostw Ustronia w Siłowaniu na Rękę. Zawody sędziowane i prowadzone będą przez wielokrotnego Mistrza Polski w tej dyscyplinie, Mariusza Grochowskiego. Zapraszamy wszystkich chętnych do sprawdzenia siebie i swoich sił w armwrestlingu, a kibiców i sympatyków do dopingowania zmaganiom.- mówi Jacek Piechocki organizator zawodów. Co roku nie brakuje chętnych do walki, jak i widzów, którzy tłumnie gromadzą się na ustrońskim rynku.
Startują przede wszystkim panowie, ale panie serdecznie zapraszam do zgłaszania się. Wiadomo, panie tez mają krzepę a pleć piękna łagodzi obyczaje - dodaje Piechocki. Panie wystartują w trzech kategoriach, wszystko zależy jednak od ilości zgłoszeń.
 
 
Jak podkreśla Piechocki, najważniejsza rzeczą w zawodach to profesjonalne ocenianie. Sędzią będzie Mariusz Grochowski, piętnastokrotny Mistrz Polski. Na wygranych czekają cenne upominki. Cały czas ze względów organizacyjnych, zawody ograniczamy do zawodników praworęcznych. - dodaje organizator.
 
 
Szczegółowe informacje o zawodach znajdziecie pod adresem www.silowanienareke.ustron.pl  Start Mistrzostw na ustrońskim rynku o godzinie 16.00. Zapisy w dniu imprezy od 10.00 – 14.00
 
Jan Bacza
źródło: OX.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: