Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ustroń zaprasza na USTA

To będą już 14. Ustrońskie Spotkania Teatralne. W połowie marca w ustrońskiej Prażakówce zagości teatr w profesjonalnym wydaniu. Można już kupować bilety na spektakle.
USTA w murach „Prażakówki” goszczą już czternasty raz. Na ustrońskiej scenie od początku Ustrońskich Spotkań Teatralnych gościło już wiele znanych aktorów. Jak wspomina dyrektor ustrońskiej Prażakówki  Barbara Żmijewska-Nawrotek tylko raz trzeba było odwołać spektakl, nie z powodu braku publiczności, a choroby aktorki. – Publiczność zaufała nam i nie możemy narzekać na brak zainteresowania. W tym roku największą popularnością cieszy się komedia „Czterdziestka w opałach” – bilety na ten spektakl sprzedajemy najczęściej choć na pozostałe propozycje również chętnych nie brakuje – mówi dyrektorka „Prażakówki”.
 
Tegoroczny repertuar wymagał wielu godzin przemyśleń. – Szukaliśmy propozycji do których przyzwyczajeni są już nasi widzowie. Nie było to łatwe jednak, teraz po sprzedaży biletów widać, że repertuar cieszy się zainteresowaniem, co mnie podbudowało. Wszystkich serdecznie zapraszamy na tegoroczne USTA – dodaje Barbara Żmijewska-Nawrotek.
 
Ustrońskie Spotkania Teatralne – USTA 2012r. rozpoczną się 15 marca 2012r. spektaklem muzycznym "Wszyscyśmy z jednego szynela" w wykonaniu Grupy Rafała Kmity. Dzień później zaplanowano „Czterdziestkę w opałach” czyli komedię małżeńską w wykonaniu Katarzyny Żak. Trzeciego dnia Ustrońskich Spotkań Teatralnych wystąpi Scena Polska Teatru z Czeskiego Cieszyna w najnowszym spektaklu "Pomysł na morderstwo" . 
 
Wszystkie spektakle rozpoczynają się o godz. 18.00, bilety na poszczególne sztuki kosztują 30 zł można je kupić w Informacji Turystycznej i MDK "Prażakówka".
 
Dorota Kochman
źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: