Ustroń: wypadek, ranni (akt.)

Jak informują nas czytelnicy w Ustroniu doszło do wypadku.

Do zdarzenia doszło dziś (26.12.2017) około godziny 13:00 na DW 941,  na skrzyżowaniu z ulicą Myśliwską . Akcja służb trwa, w tym rejonie mogą nastąpić utrudnienia w ruchu.

Wkrótce więcej informacji....

Aktualizacja (26.12.2017) godz. 13:42

W Rejonie ul. Myśliwskiej  doszło do zdarzenie dwóch pojazdów – informuje portal ox.pl  mł. asp. Krzysztof PAWLIK, pełniący obowiązki rzecznika prasowego policji w Cieszynie - W chwili obecnej zablokowana jest DW 941. Na miejscu pracują policjanci oraz Straż Pożarna.  Zorganizowane są objazdy ul. Brody i 3 Maja – dodaje rzecznik.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy ranne zostały dwie osoby.

Aktualizacja (26.12.2017) godz. 14:15
- Po 13:00 na ulicy Katowickiej w rejonie skrzyżowania z ul. Myśliwska doszło do wypadku drogowego. Uczestniczyły w nim dwa samochody osobowe oraz motocyklista. Droga wojewódzka w kierunku Wisły  jest zablokowana, wyznaczone są objazdy przez centrum Ustronia. Na miejscu pogotowie udziela pomocy poszkodowanym. Policjanci oraz Straż Pożarna  zabezpieczają miejsce zdarzenia. -  doprecyzowuje  informacje asp. Krzysztof PAWLIK, pełniący obowiązki rzecznika prasowego policji w Cieszynie

Aktualizacja (26.12.2017) godz. 14:54
W wypadku w Ustroniu poszkodowane są cztery osoby dorosłe oraz dziecko. - Kierujący motocyklem został przetransportowany do szpitala śmigłowcem, pozostali uczestnicy karetkami pogotowia ratunkowego. Wszyscy byli przytomni. Nie było potrzeby rozcinania pojazdów  -  informuje asp. Krzysztof PAWLIK, pełniący obowiązki rzecznika prasowego policji w Cieszynie.

Policjanci cieszyńskiej drogówki ustalają przyczyny zdarzenia oraz wykonują czynności procesowe. Droga wojewódzka 941 jest nadal nieprzejezdna.

Aktualizacja (26.12.2017) godz. 15:15
Ruch na DW941 w Ustroniu został całkowicie przywrócony, odywa się bez przeszkód w obu kierunkach.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR,JB

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-12-27 15:42:55
yamah: \&quot;...dwa samochody osobowe oraz... motocyklista...(?) <br />Hmm... Jak widać dla prawdziwych zapaleńców sezon jeszcze się nie skończył.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją