Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ustroń: petycja coraz popularniejsza

Ponad 1000 osób podpisało już ustrońską petycję dotyczącą zapewnienia bezpieczeństwa na drodze wojewódzkiej przebiegającej przez miasto.

Jak napisała na Facebooku Monika Niemiec, redaktorka naczelna Gazety Ustrońskiej, inicjatywę wsparli także znani mieszkańcy Ustronia - kierowca rajdowy Kajetan Kajetanowicz i Adrian Sikora, trener piłkarzy Kuźni Ustroń. Wcześniej za sprawą wstawili się także poseł do Parlamentu Europejskiego Łukasz Kohut i poseł na Sejm RP Przemysław Koperski.

Do około 1000 podpisów, które w stacjonarnych punktach złożyli mieszkańcy miejscowości, należy doliczyć blisko 500 elektronicznych - petycja dostępna jest także online: LINK.

Pisaliśmy:

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-12-10 09:03:46
alabe: Jak walczymy o bezpieczeństwo w Ustroniu -niektóre przykłady. Zlikwidowano kamerę na skrzyżowaniu z ul. Dominikańską. W budżecie obywatelskim wygrał zakup piekarnika do SP-1 z bezpiecznym skrzyżowaniem przy stacji benzynowej na Brzegach gdzie było już wiele wypadków. Na ul Partyzantów gdzie jest szkoła i przedszkole długo czekaliśmy na próg , ale i tak zrobiono tylko jeden , tak aby obok szkoły nie trzeba było zwalniać. Aleja parkowa biegnąca obok placu zabaw do Utropka -jest tam zakaz ruchu , ale jeżdzi tam każdy kto chce i brak kontroli.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: