Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ustroń: do wtorku można głosować na projekty Budżetu Obywatelskiego

Piąta edycja ustrońskiego Budżetu Obywatelskiego jest już na ostatniej prostej. Projekty mieszkańców przeszły już weryfikację merytoryczną i formalną, nadszedł więc czas na głosowanie, które trwa od początku miesiąca i zakończy się 15 września.

Budżet Obywatelski 2021 w Ustroniu zbliża się ku wyłonieniu zwycięzców. Do etapu głosowania dostało się 16 projektów. Rozdysponowane pomiędzy poszczególne pomysły ma zostać 360 tysięcy złotych, o tym które zostaną zrealizowane, zadecydują mieszkańcy. Projekty zostały zgłoszone na osiedlach: Hermanice, Ustroń Górny, Lipowiec, Polana i Nierodzim.

Tradycyjnie pieniądze są podzielone pomiędzy osiedla, a mieszkańcy mogą głosować tylko na projekty w swoim rejonie - głosowaniu na projekty osiedlowe mogą brać udział wyłącznie mieszkańcy danego Osiedla. Każdy mieszkaniec może głosować tylko jeden raz – poucza ustroński magistrat. W formularzu głosowania należy podać swoje dane, ulicę i numer domu/mieszkania, a także adres e-mail. W przypadku błędów głos będzie uznany za nieważny. Link do głosowania tutaj.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: