Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Upitraś coś z karpia

Masz talent kulinarny? Zgłoś się do konkursu. Po raz kolejny skoczowski Rynek zmieni się w kuchnię. Podczas X Regionalnych Dni Rybactwa, które odbędą się 14-16 września, będą rywalizować kucharze ? profesjonaliści, uczniowie szkół gastronomicznych i Koła Gospodyń Wiejskich. Swój udział w konkursach można zgłosić do 10 września.

Podczas X Regionalnych Dni Rybactwa będzie smacznie. Na skoczowkim Rynku pojawią się kucharze, którzy przyrządzać będą potrawy z karpia. – Przygotowane zostały trzy konkursy dla zawodowych kucharzy, uczniów szkół gastronomicznych i Kół Gospodyń Wiejskich. Póki co największa popularnością cieszy się konkurs przeznaczony dla szkół, tu mamy najwięcej zgłoszeń – mówi Dorota Bathelt z LGR Żabi Kraj.

Uczestnicy konkursu będą mieli za zadanie przyrządzić potrawę z karpia. – Koła Gospodyń Wiejskich muszą je dostarczyć gotowe w dniu konkursu. Kucharze-zawodowcy i uczniowie szkół gastronomicznych będą gotować przy stanowiskach zorganizowanych na skoczowskim Rynku – dodaje Dorota Bathelt.

A jest o co walczyć. Przygotowano atrakcyjne nagrody pieniężne. Na zgłoszenia do konkursu kulinarnego LGR Żabi Kraj czeka do 10 września.

KOD

źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: