Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Umów się do starostwa przez internet

Starostwo Powiatowe w Cieszynie uruchomiło internetowy system rezerwacji terminów wizyt w Wydziale Komunikacji. W ten sposób można uniknąć stania w długich kolejkach.

System rezerwacji dostępny jest tutaj: LINK. Umożliwia on umówienie się na wizytę w celu np. rejestracji pojazdu czy odebrania nowego dowodu rejestracyjnego. Obecnie (stan na 15.07) najbliższe wolne terminy dostępne są na poniedziałek (22.07).

Co więcej, do Wydziału Komunikacji można się umówić także telefonicznie. Do dyspozycji są dwa numery telefonów: 33 47 77 347 oraz 534 967 052. Po dokonaniu rezerwacji, czy to telefonicznej, czy też internetowej, klienci Starostwa Powiatowego otrzymują specjalny kod, który wpisuje się w specjalnym automacie w wydziale. - Na wizytę należy przybyć przed umówioną godziną, bowiem spóźnienie kasuje dokonaną rezerwację - informuje starostwo.

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-07-15 20:31:13
JarekS: Też mi nowinka. Kilka lat temu można było umawiać się telefonicznie i wszystko działało perfekcyjnie. Potem ktoś to zepsuł, a teraz wielkie halo.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: