Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ułóż puzzle w Wiśle

W najbliższy weekend w Wiśle odbędzie się Festiwal Sztuki Ulicznej Puzzle Kultury. Gwiazdą będzie Dawid Kwiatkowski.  


14-15 sierpnia w Wiśle pojawią się artyści uliczni z różnych dziedzin, którzy opanują centrum miasta. W tym roku Festiwal Sztuki Ulicznej Puzzle Kultury to jednak znacznie więcej – będzie też koncert Dawida Kwiatkowskiego w wiślańskim amfiteatrze i niezwykłe show Sztuka Balansu.

Już po raz trzeci odbędzie się Festiwal Sztuki Ulicznej – Puzzle Kultury. Na Placu Hoffa i w Parku Kopczyńskiego w Wiśle pojawią się artyści, kuglarze i animatorzy, którzy przez dwa dni będą angażowali gości we wspólną zabawę i tworzenie Puzzli Kultury.
- W tym roku na gości czeka sporo warsztatów. Grupa Sztuka Balansu będzie prowadziła warsztaty równowagi na taśmach, pojawią się warsztaty kuglarskie, będą warsztaty plastyczne prowadzone przez Agnieszkę Szarzec i warsztaty rękodzielnicze, które poprowadzi Maja Majewska – mówi Szymon Pilch, organizator Puzzli Kultury.
Po raz kolejny na rynku odbywały się będą występy – tak zwane fuzje. Podczas nich różni artyści będą spontanicznie łączyli swoje umiejętności, żeby zaproponować widzom niesamowity spektakl. Oczywiście nie zabraknie niezwykle lubianych przez publiczność tancerzy break-deance.

Zaplanowano również aktywności przy Drzewie Opowieści – miejsca w Parku Kopczyńskiego pod którym zlokalizowana będzie strefa słowa – pojawią się bajki, opowieści i gawędy.
- W tym roku rozszerzamy ideę Puzzli Kultury o duży koncert, który odbędzie się w amfiteatrze. Wystąpi Dawid Kwiatkowski, gwiazda muzyki młodego pokolenia. Już teraz zapraszamy nie tylko młodzież, na pewno koncert będzie niezwykle energetyczny – mówi Katarzyna Czyż-Kaźmierczak, dyrektor Wiślańskiego Centrum Kultury.

Koncert Dawida Kwiatkowskiego jest biletowany, wejściówki w kwocie 50 złotych.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: