UKS Dębowianka Dębowiec - AKS OSW Olsztyn 2:3

W drugim meczu finałowego turnieju o awans do drugiej ligi, siatkarki z Dębowca spotkały się z ekipą gospodarzy AKS OSW Olsztyn.Mecz rozpoczął się pomyślnie a Dębowianki wygrały pierwszego seta 25-20. W kolejnej odsłonie gospodynie pokazały że także im zależy na awansie i wygrały drugiego seta 25-20. Trzeci set to znów bardzo dobra gra Dębowianek która pozwala wygrać tego seta do 22. W czwartym secie Olsztynianki wyraźnie wygrały do 16. O wszystkim musiał zadecydować tie break. W nim to przez większość czasu prowadziły Dębowianki , niestety od stanu 12-12 straciły prowadzenie i ostatecznie minimalnie przegrały 13-15. Emocjonujący mecz w którym wygrać mógł kazdy zespół. Niestety dziś szczęście dopisało gospodyniom turnieju i to one wygrały mecz.UKS Dębowianka Dębowiec - AKS OSW Olsztyn 2:3 (25-20,20-25,25-23,16-25,13-15) Fot: Szymon Spandel