Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ukrył portfel w śniegu

Cieszyńscy policjanci zatrzymali 55-letniego mieszkańca Cieszyna, który ukradł portfel z pieniędzmi. Zatrzymany część pieniędzy zabrał ze sobą, natomiast portfel zakopał - w śnieżnej zaspie. Sprawcy grozi 5-letni pobyt w więzieniu.

Wczoraj (20.02.2012) rano dyżurny cieszyńskiej komendy został powiadomiony o kradzieży. 

Zgłaszająca poinformowała, że mężczyzna skradł jej portfel z gotówką. Do kradzieży doszło na terenie hurtowni w momencie, gdy kobieta robiła zakupy. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci prewencji.

- Mieszkanka Górek Wielkich powiedziała stróżom prawa, że w portfelu leżącym w koszyku miała około 670 złotych. Portfel pozostawiła w wózku na zakupy i przykryła towarem. Wcześnie rano na terenie hurtowni przebywało niewiele osób. Pokrzywdzona i osoby przebywające w hurtowni zapamiętali rysopis ewentualnego sprawcy – mówi asp. Rafał Domagała rzecznik prasowy KPP w Cieszynie. 

Na podstawie podanego rysopisu mundurowi wytypowali sprawcę. 

- W krótkim czasie stróże prawa zatrzymali 55-letniego mieszkańca Cieszyna. Przyznał się do kradzieży. Pieniądze ukrył w bieliźnie, a portfel zakopał… w śnieżnej zaspie. Odzyskano część skradzionego łupu – prawie 600 zł oraz portfel, który faktycznie był ukryty w śniegu Zatrzymany był mocno pijany. Wydmuchał w alkomat niespełna 3 promile. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Dzisiaj, gdy wytrzeźwieje zostaną mu przedstawione zarzuty. Za kradzież grozi mu do 5 lat więzienia - dodaje rzecznik policji. 

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: