Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ugotowani smakują Cieszyn

Kolejna produkcja ogólnopolskiej telewizji Cieszynie. Po Kuchennych rewolucjach, czas na Ugotowanych. Popularne show kulinarne nakręcono w Cieszynie.

Już w najbliższą niedzielę w popularnym programie telewizji TVN zobaczymy co na talerzach serwuje się w Cieszynie. Program Ugotowani zawitał do Cieszyna. Formuła programu jest prosta. W każdym odcinku czwórka nieznajomych z jednego miasta spotyka się przy jednym stole. Każdy z nich przygotowuje kolację wedle własnego pomysłu i przepisu, którą podaje w domu.  Tym samym  wystawia się na brutalne ostrze krytyki. Nagrodę pieniężną zdobywa ten, komu uda się oczarować gości najlepszą kolacją.


Jak twierdzą autorzy projektu Ugotowani Cieszyn to niepowtarzalne smaki, wyjątkowe atrakcje i świetna zabawa. Jak czytamy dalej w zapowiedzi niedzielnego odcinka nasz region słynie z pracowitości ludzi. - Jak mówi jeden z uczestników, tylko tam ludzie potrafią tak dobrze pracować, a po pracy tak się dobrze zabawić.


Już w niedzielę przekonamy się kto ugotował najlepiej. W programie udział wzięli: Monika Sikora - Monkiewicz – właścicielka agencji promocji i reklamy, Paweł Twardzik – manager w drukarni, Łucja Dusek - Francuz – krawcowa i twórczyni strojów ludowych oraz Sebastian Richczajt, pseudonim Norman Power – handlowiec i lider grupy rockowej.


 Na stole zagoszczą tradycyjne smaki regionalne, elementy morskie, nie zabraknie nawet akcentów egzotycznych.
Premiera odcinka Ugotowanych zrealizowanego w Cieszynie już w niedzielę 6.10.2013r. o godz. 18.00 w telewizji TVN.


DK
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: