Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Uczniowie z Kończyc Wielkich zwycięzcami!

W minioną sobotę (13.04.) w Mazańcowicach odbył się Okręgowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Wygrali go uczniowie Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Kończycach Wielkich.

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Kończycach Wielkich byli także już wcześniej zwycięzcami w etapie powiatowym organizowanym przez cieszyńską drogówkę. Sobotni turniej również należał do nich. Reprezentacja grupy starszej zajęła 1 miejsce, a jej reprezentantami byli: Julia Stawarczyk, Joanna Wawrzyczek, Józef Handzel. Uczniowie brali udział w czterech konkurencjach – w teście z wiedzy o ruchu drogowym, udzielaniu pierwszej pomocy, jeździe na rowerze po torze przeszkód oraz po Miasteczku Ruchu Drogowego. Zwycięzcy Okręgowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym będą reprezentować szkołę oraz powiat na etapie wojewódzkim turnieju BRD, który odbędzie się 18 maja w Czeladzi.

Wysokie 3 miejsce należało natomiast do grupy młodszej, którą reprezentowali Nikoletta Cieślar, Grzegorz Hanzel, Natalia Szczypka i Wojciech Czendlik.

red./mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: ES

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: