Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Uczniowie na komendzie

Do Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie w środę (02.04.2014) zawitali uczniowie I klasy Technikum Logistycznego. W trakcie tej wizyty pierwszoklasiści zapoznali się z charakterem pracy funkcjonariuszy z poszczególnych wydziałów oraz zobaczyli policyjny sprzęt wykorzystywany w codziennej służbie.

Po budynku komendy uczniów oprowadził zastępca naczelnika wydziału prewencji kom. Mariusz Białoń  opowiadając jednocześnie o służbie policjantów z poszczególnych wydziałów.

Uczniowie mogli zobaczyć nie tylko miejsce pracy, ale również czynności wykonywane przez mundurowych m.in. dyżurnego na stanowisku kierowania, dzielnicowych oraz policjantów ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Wyraźne zaciekawienie wzbudził wśród młodzieży technik kryminalistyki, który przedstawił im w jaki sposób zabezpiecza się ślady i wykonuje zdjęcia do policyjnej kartoteki. – mówi Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej Policji.

Oprócz tego  stróże prawa zaprezentowali radiowozy, motocykl oraz sprzęt policyjny, który mundurowi wykorzystują podczas zabezpieczeń imprez masowych.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: