Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Tyflokonferencja „Zobaczyć niewidzialne” tym razem zdalnie

Stowarzyszenie Wsparcia Społecznego „Feniks” organizuje V Tyflokonferencję „Zobaczyć niewidzialne”, której tematyka jak co roku dotyczyć będzie niepełnosprawności wzroku, w kontekście społecznym, edukacyjnym, psychologicznym, medycznym, rehabilitacyjnym oraz w odniesieniu do rozwoju nowych technologii.

Celem konferencji jest podjęcie tej tematyki w interdyscyplinarnym gronie naukowców, specjalistów, działaczy społecznych, a także osób niewidomych i słabowidzących oraz ich rodzin. Organizatorzy wydarzenia czynią starania aby w tym roku do udziału dołączyli goście z ośrodków zagranicznych. W związku z powyższym podczas konferencji będą obowiązywały dwa języki – polski i angielski.  Gościem specjalnym konferencji będzie prof. Bogusław Marek, światowej sławy specjalista w nauczaniu dzieci niewidomych języka angielskiego.

Niestety ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju konferencja odbędzie się zdalnie 13 listopada 2020 r.  Chcąc zgłosić chęć udziału w konferencji należy wypełnić odpowiedni formularz znajdujący się w linku poniżej. Formularz działa prawidłowo podczas wypełniania z wykorzystaniem programów udźwiękawiających. W przypadku trudności technicznych zalecany jest kontakt telefoniczny z organizatorem.

  • Formularz zgłoszeniowy dla prelegentów: LINK
  • Formularz zgłoszeniowy dla słuchaczy:  LINK

Koszt udziału czynnego to 50 zł, natomiast dla słuchaczy opłata wynosi 15 zł.

Konferencja odbywać się będzie na platformie do wideokonferencji, która dostępna jest dla osób niewidomych i słabowidzących. W dniu konferencji otrzymają Państwo wiadomość e-mail z linkiem do logowania. Osoby chętne będą miały możliwość wykonania testu platformy w umówionym z organizatorami terminie.

Konferencja objęta jest patronatem Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Śląskiego Współorganizatorami i partnerami są: Koło Naukowe Pedagogów UŚ Cieszyn, Polski Związek Niewidomych koło w Cieszynie.

Patronem medialnym tyflokonferencji jest : Portal Śląska Cieszyńskiego ox.pl

Więcej informacji na stronie: www.tyflokonferencja.pl oraz na Facebooku: LINK

AK, Feniks

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: