Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Tydzień w obiektywie 44/95/12

Zapraszamy na cotygodniowy cykl - tydzień w obiektywie, czyli wybór najciekawszych zdjęć tygodnia. W każdą niedzielę, zapraszamy państwa do przeglądu najważniejszych wydarzeń i najciekawszych zdjęć wykonanych przez naszych fotoreporterów bądź też nadesłanych przez Was do redakcji.

6 grudnia 2012 roku do Zamarsk św.Mikołaj przyjechał samochodem rajdowym. Kierowcą św. Mikołaja był kierowca rajdowy Kajetan Kajetanowicz.
Zobacz fotorep or ta ż>> >


Takich ważnych osobistości świata polityki na Zamku Cieszyn dawno nie było. Nic dziwnego wydarzenie też nie było małe. Wczoraj w Cieszynie dwóch marszałków z województw Śląskiego Opolskiego, oraz przedstawiciele Republiki Czeskiej i Republiki Słowacji podpisali akt założycielski Europejskiego Ugrupowania Współpracy Terytorialnej TRITIA. To pierwsze tego typu ugrupowanie w Polsce.
 ZOBA  CZ F OTOR  EP O R  T    

 

''Kto ma na głowie z daszkiem czapkę - niech lepiej w środę kupi zdrapkę'' - między innymi ta i inne przepowiednie bawiły publiczność zebraną w piątkowy wieczór na lodowej tafli w Hali Widowiskowo Sportowej w Cieszynie. Piruety, przeplatanki, taneczne figury, wróżby i konkursy - każdy znalazł coś dla siebie. Organizatorzy obiecywali gorącą i szaloną zabawę i takie było Andrzejkowe Lododisko
ZO B AC Z  FOTO R EP     OR  TAŻ

 

1 grudnia Zespół Szkół Technicznych w Cieszynie obchodził jubileusz 100-lecia edukacji na ulicy Frysztackiej. W uroczystościach, które rozpoczęły się Mszą Ekumeniczną w kościele św. Jerzego, a następnie znalazły finał w Teatrze im. Adama Mickiewicza udział wzięli absolwenci Zespołu Szkół Technicznych, Mechaniczno-Elektrycznych  oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych (dawniej ZSZ).
ZOB A C  Z  FO  T OREPO  R  T A Ż

 

IV Mityng Siłowy Osób Niepełnosprawnych - Strumień 2912
ZOBA C Z F O TO  RE PO R T  >> >

 

KS MOSiR Cieszyn - KŚ AZS Katowice - 90:76 (19:31, 24:15, 31:16, 16:14)
ZOBA C Z FOTO   REP  OR T AŻ> >  >

 

225 lat Ustrońskiej ''Dwójki''
 ZOBA CZ F O TO  R  E  POR T A Ż > >>

 

Mikołajki ze śnieżnej bajki w Skoczowie
ZO  BA  C  Z  FOTORE POR  TA  Ż> >>

 

7 grudnia 2012r. w Domu Narodowym w Cieszynie odbył się Koncert Marzeń Londzina. To już drugi koncert ZSEG, na którym wystąpili uzdolnieni muzycznie uczniowie naszej szkoły, goście z zaprzyjaźnionych szkół oraz absolwenci...
 ZO  BA C Z  FOTO R EPOR TA   Ż>  >>

 

Wernisaż wystawy kolaży Roberta Musacchio w Bibliotece Miejskiej w Cieszynie
ZOBACZ FOTOREPORTAŻ>>>

Zrobiłeś/aś ciekawe zdjęcie? Sfotografowałeś lokalnego polityka? sfotografowałeś ciekawe zdarzenie? uważasz, że twoje zdjęcie powinno się tutaj znaleźć w najbliższą niedzielę? Prześlij je na adres redakcja@ox.pl z dopiskiem "tydzień w obiektywie". Za opublikowane zdjęcie otrzymasz dodatkowe punkty w naszym klubie ox.pl.

Proszę pamiętać o opisaniu zdjęcia - nazwisko/nick autora, oraz  opis tego, co ono przedstawia.  W mailu należy również dodać oświadczenie - Umieszczając tę pracę w serwisie ox.pl oświadczam, że praca jest mojego autorstwa i stanowi moją własność a na użycie wszelkich elementów w niej zawartych posiadam wszystkie niezbędne prawa i zezwolenia.
Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania nadesłanych zdjęć bez podania przyczyny

 

Zobacz poprzednie części KLIKNIJ>>>

źródło:
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: