Tyczkarskie emocje w Ustroniu
W najbliższy piątek (tj. 1.05) szykują się lekkoatletyczne emocje w Ustroniu za sprawą 39. Międzynarodowych Mistrzostw Ustronia w skoku o tyczce o Puchar Burmistrza Miasta Ustroń. Jako pierwsze do akcji przystąpią dzieci, które od godz. 9:00 przystąpią do rywalizacji na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 5. O godz. 11:30 rozpocznie się na boisku konkurs główny.
– Na zawody przybędą zawodnicy z wielu klubów z naszego kraju, ale także zza naszej południowej granicy. Łącznie udział weźmie około 50 tyczkarzy, a wśród nich m.in. medaliści mistrzostw krajowych, najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach wiekowych, rekordziści w swoich krajach. Konkurs Open, w którym poprzeczka będzie najwyżej zawieszona, rozpocznie się około godz. 13:00 – przyznaje Magdalena Kubala, organizator 39. Międzynarodowych Mistrzostw Ustronia w skoku tyczce o Puchar Burmistrza Miasta Ustroń.
Komentarze
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
33