Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Turystyczne fotografie w Integratorze

Wystawa fotograficzna: ''Zwiedzaj z przewodnikiem'' będąca pokłosiem organizowanego przez Klub Fotograficzny START przy oddziale PTTK Beskid Śląski w Cieszynie otwartego konkursu fotograficznego, którą do tej pory oglądać można było w Bibliotece Miejskiej w Cieszynie została przeniesiona do Skoczowa. Obecnie oglądać ją można w Centrum Kultury ''Integrator'' w Skoczowie.

W rozstrzygniętym pod koniec ubiegłego roku konkursie pierwsze miejsce zdobył Zbigniew Pawlik, drugie Gabriela Jaworowska, zaś na trzecim uplasowała się Justyna Pawlik. Wyróżniono też zdjęcia Alicji Pawlik, Gabrieli Jaworowskiej i Janiny Pawlik.

 Nie wszystkie prace, które wpłynęły na konkurs, a teraz po Bibliotece Miejskiej w Cieszynie zobaczyć je można w skoczowskim Integratorze, przedstawiają stricte przewodnika podczas oprowadzania turystów. Niektóre, zgodnie z regulaminem, ukazują migawki z imprez turystycznych organizowanych przez Oddział PTTK Beskid Śląski i jego jednostki organizacyjne w roku 2013. W pracach można też było nawiązać do zdobywania odznak turystycznych. 

Przeniesiona do Skoczowa wystawa została także wzbogacona o kilka zdjęć nagrodzonych w poprzedniej edycji orgaznizowanego przez KF Start konkursu.

 (indi)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: