Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Turniej na nowym boisku!

Sympatycy piłki nożnej powinni zaznaczyć 28 września w kalendarzu, ponieważ na przyszłą sobotę zaplanowano I Turniej Piłki Nożnej Ulicznej o Puchar Miasta Cieszyna. Rywalizacja będzie przebiegać na nowo powstałym boisku przy Hali Widowisko-Sportowej im. Cieszyńskich Olimpijczyków.

Przypomnijmy, że boisko zostało zamontowane w ramach projektu “ULICZNE GRANIE NA CO DZIEŃ – ZAKUP PRZENOŚNEGO BOISKA DO PIŁKI NOŻNEJ ULICZNEJ”, który uzyskał poparcie podczas głosowania ws. Budżetu Obywatelskiego. Turniej będzie oficjalnym otwarciem boiska.

Wciąż można zgłaszać drużyny do turnieju, a dodajmy, że ich liczba jest ograniczona - 12. Pozostałe zespoły zostaną zapisane na tzw. listę rezerwowych. Jeżeli któraś z drużyn wycofa się ze zmagań, wówczas pierwsza ekipa z tejże listy zastąpi jej miejsce. Każdy zespół może się składać z ośmiu osób - na boisku może przebywać czterech graczy (bramkarz + 3 zawodników w polu). Kartę zgłoszeń, którą należy wysłać na maila: zgloszeniagol@gmail.com, znajdziecie tutaj.

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: