Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Trzyniec wygrywa i jest już na szóstym miejscu

Rozpędzeni hokeiści z Karlovych Varów zawitali do Werk Areny. Podopieczni Martina Pesouta wygrali sześć spotkań pod rząd, ale w Trzyńcu ich seria została przerwana, po tym jak gospodarze odnieśli zwycięstwo, 2:1.

Kluczowa okazała się pierwsza tercja, a dokładnie 5. minuta. Wówczas Vaclav Skuhravy otrzymał czterominutową karę i goście musieli przez dłuższy okres radzić sobie w czterech. Podopieczni Vaclava Varadi nie zamierzali zmarnować takiej okazji i dwukrotnie pokonali Filipa Novotny'ego. Autorem obu trafień był kanadyjski zawodnik, Ethan Werek.

Również w drugiej części spotkania Trzyniec stworzył sobie więcej dogodnych sytuacji do podwyższenia prowadzenia, ale bramkę powiodło się strzelić gościom. Stanislav Balan wykończył kontratak i zdobył kontaktowego gola.

Więcej bramek już nie padło, choć w końcowych fragmentach Karlovy Vary zepchnęły Stalowników do głębokiej obrony. Ostatecznie, trzy punkty zostały w Trzyńcu, który przypisał sobie siódme zwycięstwo z rzędu nad piątkowym rywalem i awansował na szóste miejsce. Podopieczni Vaclava Varadi także jutro wystąpią przed własną publicznością, a do Werk Areny przyjadą hokeiści z Liberca.

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: