Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Trzyniec trenuje w... Cieszynie

Hokeiści HC Ocelari Trinec nie mogą przygotowywać się do wznowienia rozgrywek we własnym kraju, gdyż u naszych południowych sąsiadów od kilku dniu można trenować maksymalnie w 6 osób. Z tego powodu, podopieczni Vaclava Varadi wykorzystali bliskie położenie u polskiej granicy i trenują w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Cieszyńskich Olimpijczyków.

- Byliśmy dwa tygodnie na kwarantannie i gdybyśmy mieli spędzić kolejne dwa tygodnie mimo taflę, to mielibyśmy spore problemy przy wznowieniu rozgrywek - przyznał Vaclav Varada w rozmowie dla sport.cz.

U naszych południowych sąsiadów wprowadzono w poniedziałek kolejne obostrzenia, a te dotyczą także sportu – trenować można w maksimum 6 osób. Dlatego też hokeiści spod Jaworowego wykorzystali bliskie położenie u granicy i trenują w Cieszynie.

- Musimy być przygotowani jak najlepiej. Nie można przystąpić do spotkań bez treningów, w przeciwnym wypadku ryzykowalibyśmy zdrowiem naszych zawodników – dodał szkoleniowiec Stalowników. Przypomnijmy, że Tipsport Extraliga, podobnie jak inne rozgrywki sportowe w Czechach, została wstrzymana. Na razie nie wiadomo, kiedy hokeiści powalczą o ligowe punkty.

 

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: