Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Trzy kolory - Cieszyn

To ma być pierwsza taka kolorowa niedziela w Cieszynie. Już jutro w mieście dominować będą trzy kolory. Czerwony, niebieski i żółty. To barwy z flagi miasta. To także barwy klubu TS Mieszko Piast Cieszyn.
 
Chcemy przyciągnąć kibiców, chcemy aby dopingowali swoim piłkarzom i identyfikowali się z klubem i jego barwami – przekonuje Dawid Paruzel z Towarzystwa Sportowego Mieszko Piast Cieszyn. W niedzielę od rana wiele imprez. Rozpocznie je nauka tańca dopingującego. Rynek na ten czas zmieni się w płytę boiska, stanie tam również prawdziwa bramka.
 
 
W niedzielę od rana wiele imprez. Rozpocznie je nauka tańca dopingującego. Rynek na ten czas zmieni się w płytę boiska, stanie tam również prawdziwa bramka. „Wiele zajęć dla dzieci, ale i ich rodziców” – dodaje Sławomir Łuszcz z stowarzyszenia Trotyl – współorganizatora imprezy. Będą konkursy rzutów, pokaz karate a także poszukiwanie skarbu „trzech kolorów Cieszyna”
 
 
Przez całą niedzielę w 13 pubach i restauracjach w Cieszynie po promocyjnych cenach można będzie coś zjeść. Szczegółowy program imprezy znajdziecie na stronie www.kolorycieszyna.pl 
 
Jan Bacza
źródło: RADIO 90
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: