Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Trzy dni świetnej zabawy w Kręciołku za darmo

W najbliższy weekend (piątek-sobota-niedziela) sala zabaw ''Kręciołek'' świętuje otwarcie w nowej lokalizacji (Strefa Wolności, ul. Stawowej 6 k. Media Expert). Z tej okazji na dzieci czekają tam za darmo atrakcyjne zabawy przez cały dzień, a dla dorosłych wybrane zajęcia w Strefie Wolności.

Kręciołek, znana i lubiana sala zabaw z Cieszyna przeniosła się do nowej, atrakcyjniejszej lokalizacji - od 17 sierpnia dzieciaki bawić będą się w samym niemal centrum miasta. WIELKIE OTWARCIE NOWEJ SALI trwać będzie aż trzy dni, co niewątpliwie jest świetną informacją dla rodziców, którzy - przynajmniej w części - będą cieszyć się również z długiego weekendu. A na dodatek - za zabawy i opiekę animatorów nie trzeba będzie zapłacić ani złotówki! Co więcej Centrum Edukacyjne "TO TU", właściciel sali zabaw "Kręciołek", zapowiada również smakowite niespodzianki: - Czekamy na Dzieciaki i ich Rodziców z kolorowymi balonami, lizakami i innymi słodkościami! Do zobaczenia! - zachęca Ewelina Pustówka, animator z "Kręciołka".

Przeniesienie sali zabaw na ul. Stawową, do centrum miasta,  to nie jedyna zmiana w "Kręciołku". Dzięki współpracy ze Strefą Wolności, rodzice bawiących się w Kręciołku maluchów będą mogli również aktywnie spędzić czas. Kolejnym udogodnieniem jest otwarcie sali zabaw również w weekendy.

Otwarcie sali zabaw dla dzieci ‘KRĘCIOŁEK’ w Strefie Wolności, ul. Stawowa 6 w Cieszynie.

HARMONOGRAM

piątek – 17.08.2012.
    
14;00 – 14;30    MALOWANIE TWARZY* Malowanie buziek kolorowymi farbkami.  Dziecko może sobie wybrać dowolny wzór i kolorystykę malunku.
14;30 – 15;30    ZABAWA NA SALI ZABAW.    Samodzielna zabawa na sali zabaw pod okiem Animatorów.   
15;30 – 16;30  OBUDŹ W SOBIE ARTYSTĘ, czyli MALOWANIE NA WSZYSTKIM!*  Malujemy na różnych powierzchniach i formatach; kartonach, papierze, szkle, materiałach krawieckich, drewnie, itp. Malujemy kredkami, farbkami, mazakami, itp.    Dziecko może sobie wybrać dowolny rodzaj powierzchni i akcesoriów do malowania.
16;30 – 17;30    HAWAJE PARTY!*    Przeniesiemy się na Hawaje; wykonamy kolorowe wieńce i korony. Urządzimy szkolenie na małego Hawajczyka. Poznamy tajniki tańca hula i będziemy rzucać kokosami do celu.  Zrobione przez siebie wieńce i korony Dziecko może zabrać na pamiątkę.
17;30 – 18;00    ZABAWA NA SALI ZABAW.  Samodzielna zabawa na sali zabaw pod okiem Animatorów.  

sobota - 18.08.2012.

10;00 – 10;30    MALOWANIE TWARZY* Malowanie buziek kolorowymi farbkami.    Dziecko może sobie wybrać dowolny wzór i kolorystykę malunku.
10;30 – 12;00    ZABAWA NA SALI ZABAW.    Samodzielna zabawa na sali zabaw pod okiem Animatorów. 
12;00 – 13;30  ZABAWA NA OWOCOWO!* Wykonujemy biżuterię i okulary z kolorowych makaronów oraz suszonychowoców; pomarańczy, mandarynek, grejpfrutów.  Pomalujemy sobie również buźki, rączki i kolanka kolorowymi farbkami.  Dziecko może samodzielnie wybrać dowolny wzór i kolorystykę szablonu biżuterii i okularów oraz malunku na buźkę.
13;30 – 14;30   ZABAWA NA SALI ZABAW.    Samodzielna zabawa na sali zabaw pod okiem Animatorów.  
14;30 – 16;00 OBUDŹ W SOBIE ARTYSTĘ, czyli MALOWANIE PIASKIEM!*    „Wysypujemy” gotowe szablony z różnymi obrazkami; piaskiem, grysikiem, cukrem, mąką i innymi materiałami sypkimi!   Dziecko może sobie wybrać dowolny rodzaj szablonu i materiałów sypkich do malowania.
16;00 – 18;00    ZABAWA NA SALI ZABAW.    Samodzielna zabawa  na sali zabaw pod okiem Animatorów. 


niedziela - 19.08.2012.

14;00 – 14;30    MALOWANIE TWARZY.* Malowanie buziek kolorowymi farbkami. Dziecko może sobie wybrać dowolny wzór i kolorystykę malunku.
14;30 – 15;30    ZABAWA NA SALI ZABAW.   Samodzielna zabawa na sali zabaw pod okiem Animatorów.  
15;30 – 16;30   OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA!* Nauka śpiewania piosenek z animatorami przy akompaniamencie muzycznym oraz samodzielne występy na scenie przed publicznością.   Dziecko może samodzielnie zaprezentować wybraną przez siebie piosenkę przed publicznością.
16;30 – 17;30   KRĘCIMY FILM!*    Przy pomocy kamery kręcimy film reklamowy a następnie wspólnie oglądamy siebie na ekranie!  Dzieci wg. Własnej inwencji reklamują wylosowany z „worka pomysłów” przedmiot i nagrywają o nim krótki spot reklamowy.
17;30 – 18;00    KOLOROWY BAL MALUCHA!*    Gramy przeboje dziecięce znane z radio, kina i telewizji!  Dyskoteka małego człowieka.

*W czasie trwania zaplanowanych z Animatorami zabaw dzieci oraz ich Rodzice mogą samodzielnie korzystać z Sali zabaw „KRĘCIOŁEK”.


Szczegóły:

Kręciołek
Centrum Edukacyjne "To Tu"


(artykuł sponsorowany)

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: