Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Trzecie zwycięstwo Karwiny na wiosnę!

Dziesięć punktów w czterech meczach! Chyba nikt z kibiców MFK Karwina nie spodziewał się takich wyników w tym roku. Podopieczni Juraja Jarabka onieśli trzecią wygraną na wiosnę, pokonując Pribram – 2:0.

Głównymi bohaterami wczorajszego spotkania byli Kristi Qose oraz Abdulrahman Taiwo, czyli strzelcy bramek. Swoje dwa groszse do zwycięstwa dorzucił również Vladimir Neumann, który zadebiutował między słupkami, zastępując zranionego Petra Bolka. 20-latek kilka razy uratował Karwinę od utraty gola.

- Wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwe spotkanie i to się potwierdziło – zwycięstwo nie przyszło łatwo. Goście byli aktywni oraz agresywni, co stwarzało nam problemy. Całemu zespołowi, za dzisiejszy występ, należą się podziękowania i chętnie pochwalę Neumanna, który śwetnie poradził sobie w debiucie i podtrzymał nas, interweniując przy szansie Skody – podsumował Juraj Jarabek.

Karwina sięgnęła po dziesięć punktów w czterech meczach, nie tracąc w nich ani jednej bramki. Jej sytuacja w tabeli uległa znacznej poprawie i po 24. kolejce plasuje się na trzynastym miejscu, z przewagą dziewięciu oczek nad ostatnią drużyną. Piłkarze Juraja Jarabka będą mieli kolejną okazję do zdobyczy punktowej w Opawie, która nie miewa zbyt dobrych wyników w tym roku – poniosła trzy porażki i odniosła jedno zwycięstwo.

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: