Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Trzecie miejsce dla Joasi

W sali koncertowej Cieszyńskiego Ośrodka Kultury Domu Narodowego odbył się konkurs piosenki pt.: "Nic nie może wiecznie trwać” w cyklu: „Ocalić od zapomnienia”. Wokalne zmagania przeznaczone zostały dla solistów i zespołów identyfikujących się z twórczością Anny Jantar.

Do konkursu piosenki głosiło się 26 wykonawców, jednym z nich była Joanna Sprowik z Zebrzydowic, która wywalczyła trzecie miejsce. Laureatką została Alicja Olschowsky z Świętochłowic. Na drugim miejscu uplasowała się Katarzyna Kanik z Bielska -Białej. Jury postanowiło przyznać wyróżnienia, które trafiły do rąk: Anny Kochowicz z Kielc, Sabiny Brody z Rudnika, Barbary Szczypki z Chybia.

Przypomnijmy: Warunkiem uczestniczenia w konkursie piosenki było przesłanie na adres organizatora do dnia 8 listopada wypełnionej karty zgłoszenia i materiału dźwiękowego (demo CD lub kaseta). Uczestnik musiał przygotować dwa utwory z repertuaru Anny Jantar. Nagrody w konkursie ufundował Urząd Miasta Cieszyn oraz Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy” - organizator konkursu.

BSK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: