Trwają Mistrzostwa Polski w piłce siatkowej

Wczoraj (08.04) odbyło się uroczyste otwarcie Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Kobiet. Półfinały i finał już jutro (10.04) w hali sportowej UŚ w Cieszynie.

Wczoraj (08.04) miało miejsce oficjalne otwarcie Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Kobiet, którego dokonał Burmistrz Cieszyna Ryszard Macura. Włodarz życzył zawodniczkom udanych występów, a kibicom wielu sportowych wrażeń.

Gośćmi honorowymi byli: Starosta Powiatu Cieszyńskiego Janusz Król, Kierownik Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Piotr Nowak, Prodziekan ds. Studenckich i Kształcenia dr Remigiusz Kopoczek, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Cieszynie Zbigniew Niżnikiewicz oraz Zastępca Dyrektora Instytutu Nauk o Edukacji dr hab. Beata Oelszlaeger-Kosturek.

Zanim zawodniczki po uroczystym otwarciu stanęły na parkiecie, kibiców rozgrzał taneczny występ dzieci z Fabryki Tańca. Akademickie Mistrzostwa odbywają się równocześnie w Hali Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie oraz w Hali MOSiR w Cieszynie.

Półfinały i Finał Mistrzostw jutro (10.04). Mecz finałowy zaplanowano na godzinę 15.00 w Hali UŚ w Cieszynie. Szczegółowe informacje o tym wydarzeniu oraz wyniki można znaleźć na stronie AZS Cieszyn.

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją