Triumf bez straty seta
Sara Husar powróciła do rywalizacji po niemal miesięcznej przerwie spowodowanej nauką. 18-latka została rozstawiona jako „1” w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Juniorek w Bytomiu i wywiązała się z roli faworytki. Ustronianka przeszła przez turniej jak burza – w drodze do finału straciła tylko trzy gemy.
W finale Husar zmierzyła się z Natalią Zabłocką. Górą ze starcia dwóch najwyżej rozstawionych tenisistek wyszła zawodniczka KT Kubala Ustroń, która w pierwszej partii zachowała więcej zimnej krwi w tie-breaku, wygrywając w nim 7:5, a w drugim secie dyktowała warunki na korcie, triumfując 6:2. – Świetny początek sezonu! Wracam do ciężkich treningów i przygotowuję się do kolejnych startów, które rozpocznę już w czerwcu. Dziękuję wszystkim trenerom oraz sponsorom za pomoc i codzienne wsparcie – przyznała Husar za pośrednictwem mediów społecznościowych.
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w tenisie ziemnym, Juniorki, Bytom:
- I runda: Sara Husar [1] wolny los
- II runda: Sara Husar [1] - Maria Kwasniewska 6:0, 6:0
- ćwierćfinał: Sara Husar [1] - Julia Borowik 6:0, 6:1
- półfinał: Sara Husar [1] - Martyna Sikora [3] 6:2, 6:0
- finał: Sara Husar [1] - Natalia Zabłocka [2] 7:6, 6:2
Komentarze
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
33