Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Triada-od nas nikt nie jechał

Biura turystyczne z powiatu cieszyńskiego ominęła upadłość Triady. Większość agencji turystycznych nie sprzedawała wczasów Triady od jakiegoś czasu. Klienci biur, które zajmowały się sprzedażą tych imprez na szczęście zdążyli wrócić z wakacji, albo jeszcze nie wyjechali.

 

Triada cieszyła się sporą popularności i renomą wśród klientów. – Sporo osób pytało o imprezy zorganizowane przez Triadę. Biuro cieszyło się renomą – mówi Małgorzata Zahraj z Family Tour ze Skoczowa.  Family Tour zajmowało się sprzedażą wczasów Triady. Dziś na stronie Triady i Sky Clubu widnieje informacja o upadłości biura. – Na szczęście nikt z naszych klientów nie przebywa teraz za granicą. Ci którzy wykupili imprezy i mieli wyjechać na wczasy muszą uzbroić się w cierpliwość i wypełniając specjalny druk, będą mieć możliwość zwrotu pieniędzy przez urząd marszałkowski – mówi Małgorzata Zahraj. 

Sprzedażą wczasów Triady zajmowało się też biuro Seda w Ustroniu. – Jednak my nie sprzedajemy już wycieczek tej firmy od jakiegoś czasu. Dowiedziałem się, że biuro dostało swego czasu karę od Urzędu Ochrony Konsumentów. Było widać, że w tej firmie coś się dzieje, dlatego nie polecaliśmy tych imprez naszym klientom – mówi Portalowi Śląska Cieszyńskiego OX.PL Mirosław Stuchlik. Jak dodaje sami mieli pewne problemy z Triadą. – Zdarzały się opóźnienia przy wylotach, czy przylotach wyglądało na to, że szukali samolotów na ostatnią chwilę – dodaje. 

Wycieczek z Triady nie sprzedawało też biuro Bea z Cieszyna. – Wczasów z Triady nie sprzedajemy już od roku. Krążyły pogłoski że biuro ma problemy – mówi pracownik biura Bea. 

Bankructwo Sky Club i Triady dotknęło ponad 6 tys. Polaków, którzy wykupili wakacje w upadłym biurze podróży. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego będzie teraz sprowadzał turystów do Polski. Następnie to właśnie tam będzie się można starać o zwrot kosztów za wczasy które nie odbędą się. Turyści z Triadą podróżowali z reguły do basenu Morza Śródziemnego, zarówno europejskich, jak i afrykańskich. 

Dorota Kochman

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: