Trafienie Kamila Adamka, remis GKS-u

Kamil Adamek, po raz drugi w tym sezonie, wpisał się na listę strzelców. Tym razem, 30-letni napastnik pokonał golkipera Radomiaka, a jego GKS Jastrzębie wywiózł punkt z Radomia.

Jastrzębianie, po zmianie stron musieli wziąć się za odrabianie start, gdyż Damian Nowak, w 37. minucie, pokonał Grzegorza Drazika i Radomiak prowadził, 1:0. Ale podopieczni Jarosława Skrobacza zdołali odpowiedzieć, a to za sprawą Kamila Adamka.

Wychowanek GKS-u Morcinek Kaczyce, w akcji sam na sam z Kochalskim, wyszedł górą z pojedynku z bramkarzem Radomiaka. W 72. minucie, podopieczni Jarosława Skrobacza cieszyli się z kolejnego trafienia, a na listę strzelców wpisał się Damian Tront. Jednak radość gości nie trwała zbyt długo, bo po chwili Patryk Mikita wykorzystał rzut karny, doprowadzając do remisu - 2:2.

Wynik już nie uległ zmianie i oba zespoły podzieliły się punktami. Jastrzębianie, po pięciu meczach, plasują na 14. miejscu. Jednak kolejka jeszcze nie została zakończona, a to oznacza, że podopieczni Jarosława Skrobacza, do sobotniego spotkania z Wartą Poznań, w najgorszym wypadku przystąpią z 16. pozycji.