Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Tomasz Cis brązowym medalistą Młodzieżowych Mistrzostw Polski

Tomasz Cis (LKS Łucznik Żywiec) wywalczył brązowy medal podczas I Halowych Mistrzostw Polski Młodzieżowców w łucznictwie.
W pojedynku o brąz łucznik z Goleszowa pokonał Marcina Kłodę (KS Agros Zamość) 115:108. W półfinale nasz zawodnik uległ nieznacznie późniejszemu zwycięzcy Maciejowi Huszczowi 116:117.

Niestety w konkursie drużynowym zespół Łucznika - w którym obok Tomka strzelali Grzegorz Śliwka z Bażanowic, Bartłomiej Stanko z Milówki i Kamil Komraus z Jasienicy - zajął czwarte miejsce.


Wyniki:


Mężczyźni - Łuki klasyczne

Runda Olimpijska FITA
1. Maciej Huszcz (KS Drukarz Warszawa)
2. Jacek Dobrzyński (KS Społem Łódź)
3. Tomasz Cis (LKS Łucznik Żywiec)
4. Marcin Kłoda (KS Agros Zamość)
5. Michał Detka (KS Stella Kielce)
6. Grzegorz Zapiór (OSŁ Strzelec Legnica)
7. Bartłomiej Stańko (LKS Łucznik Żywiec)
8. Maciej Wiatr (KS Obuwnik Prudnik)
...
20. Maciej Czakon (LKS Łucznik Żywiec)
32. Grzegorz Śliwka (LKS Łucznik Żywiec)

Wyniki pojedynków Tomasza Cisa
1/16 finału
Tomasz Cis - Maciej Czakon (LKS Łucznik Żywiec) - 116:108
1/8 finału
Tomasz Cis - Mateusz Toborowicz (KS Stella Kielce) - 110:108
1/4 finału
Tomasz Cis - Bartłomiej Stańko (LKS Łucznik Żywiec) - 111:108
1/2 finału
Tomasz Cis - Maciej Huszcz (KS Drukarz Warszawa) - 116:117
o 3 miejsce
Tomasz Cis - Marcin Kłoda (KS Agros Zamość) - 115:108

Wyniki pojedynków Macieja Czakona
1/16 finału
Maciej Czakon - Tomasz Cis (LKS Łucznik Żywiec) - 108:116

Wyniki pojedynków Grzegorza Śliwki
1/16 finału
Grzegorz Śliwka - Jacek Kwaczyński (PTG Sokół Radom) - 79:108

Eliminacje (60 x 18 m)
1. Michał Detka (KS Stella Kielce) - 572 pkt.
2. Jacek Dobrzyński (KS Społem Łódź) - 564 pkt.
3. Maciej Wiatr (KS Obuwnik Prudnik) - 562 pkt.
4. Robert Barylski (KS Boruta Zgierz) - 562 pkt.
5. Tomasz Cis (LKS Łucznik Żywiec) - 562 pkt.
6. Damian Goły (LKS Łucznik Żywiec ) - 561 pkt.
7. Adam Baś (KS Społem Łódź) - 561 pkt.
8. Maciej Huszcz (KS Drukarz Warszawa) - 560 pkt.
9. Przemysław Sułek (PTG Sokół Radom) - 558 pkt.
10. Grzegorz Zapiór (OSŁ Strzelec Legnica) - 556 pkt.
...
19. Grzegorz Śliwka (LKS Łucznik Żywiec) - 542 pkt.
28. Maciej Czakon (LKS Łucznik Żywiec) - 527 pkt.
33. Kamil Komraus (LKS Łucznik Żywiec) - 494 pkt.



Turniej drużynowy mężczyzn

Runda olimpijska FITA
1. KS Społem Łódź
2. KS Agros Zamość
3. KS Stella Kielce
4. LKS Łucznik I Żywiec (Tomasz Cis, Grzegorz Śliwka i Kamil Komraus)
...
6. LKS Łucznik II Żywiec (Maciej Czakon)

Eliminacje
1. KS Stella Kielce - 1668 pkt.
2. KS Społem Łódź - 1653 pkt.
3. LKS Łucznik I Żywiec - 1651 pkt.
4. PTG Sokół Radom - 1642 pkt.
...
6. LKS Łucznik II Żywiec - 1617 pkt.

źródło: SRiWR OLZA
dodał: AK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: