Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

To ostatni dzień głosowania!

Coraz mniej czasu, żeby zagłosować w Świątecznym Konkursie „Popisz się… pisanką”. Wybierz jajko, które Twoim zdaniem jest najpiękniejsze i które będzie przez święta zdobiło Skoczów. Został tylko jeden dzień na oddanie głosu!

Miejskie Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie we współpracy z Portalem Śląska Cieszyńskiego OX.PL zaprasza do głosowania na najpiękniejsza pisankę. W tym roku tematem przewodnim była postać astronoma, który „wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię” – Mikołaja Kopernika. Głosowanie trwa do 4 kwietnia!

Powstało wiele iście kosmicznych pisanek, które teraz oceniają Czytelnicy OX.PL poprzez głosowanie. Wszystkie pisanki możecie obejrzeć na dedykowanej konkursowi stronie pisanki.ox.pl

Wybranych zostanie 9 zwycięskich pisanek (trzy z każdej kategorii wiekowej), które będą zaprezentowane w wielkim formacie na skoczowskim Rynku! 

Ogłoszenie wyników będzie miało miejsce 5 kwietnia 2023 roku na Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL oraz na profilu FB i stronie internetowej MCK „Integrator”.

Zwycięskie pisanki zostaną zaprezentowane na rynku miejskim na tablicach ekspozycyjnych wraz z imionami i nazwiskami autorów w okresie Świąt Wielkanocnych.

 

Oglądaj pisanki i głosuj: https://pisanki.ox.pl/

red.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: