Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Tłuczkiem wybił szybę BMW

Trzeba uważać, gdzie się parkuje, szczególnie, kiedy przyjdzie nam zostawić samochód pod oknem pijanego mężczyzny z... tłuczkiem. 49-letniemu mieszkańcowi Cieszyna nie spodobało się, że ktoś zaparkował pod jego domem i powybijał szyby w stojącym samochodzie.

Do zdarzenia doszło w ubiegłą środę, 2 października br. w Cieszynie na jednej z ulic w rejonie szpitala w Cieszynie: -Dyżurny cieszyńskiej komendy został powiadomiony o uszkodzeniu samochodu. Skierowani na miejsce policjanci prewencji ustalili, że nieznany sprawca wybił przednią i tylną szybę w zaparkowanym bmw. Straty wyceniono wstępnie na około 500 zł. Mundurowi szybko namierzyli wandala w jednym z domów przy ulicy, gdzie doszło do dewastacji. To 49-letni mieszkaniec Cieszyna - relacjonuje asp. Rafał Domagała, oficer prasowy cieszyńskiej policji.

Policjanci zatrzymali sprawcę oraz zabezpieczyli tłuczek, którym powybijał szyby: - Stróże prawa zatrzymali pijanego mężczyznę. Przez noc trzeźwiał w policyjnym areszcie. Jak ustalili policjanci, 49-latek zdenerwował się na właściciela samochodu, ponieważ zaparkował na ulicy pod jego domem.  W tym miejscu postój pojazdu był dozwolony, ale zatrzymany twierdził inaczej - wyjaśnia Domagała.

Teraz grozi mu do 5 lat pobytu za kratkami. O dalszym losie wandala zadecyduje sąd.

(red.)

źródło: OX.PL/KPP Cieszyn
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: