Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Testy Mistrza Polski Kajetana Kajetanowicza

Wczoraj, (11 sierpnia) na terenie Dzięgielowa i Puńcowa testował popularny w całym kraju kierowca rajdowy, mistrz Polski, Kajetan Kajetanowicz.

- Park maszynowy znajdował na terenie na którym odbywa się Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie. Popularny „Kajto” testował swoje auto na drogach gminnych i powiatowych. Wysoka temperatura powietrza  (ok 34 stopni Celsjusza) nie zniechęciły fanów tego sportu oraz mieszkańców Puńcowa i Dzięgielowa do kibicowania jednemu z najpopularniejszych polskich kierowców rajdowych. – informuje Tomasz Lenkiewicz z Urzędu Gminy w Goleszowie.

Testy Kajetanowicza były możliwe m.in. dzięki uprzejmości mieszkańców których domy znajdują się przy drogach gminnych za co organizatorzy serdecznie dziękują. 

Ta informacja z pewnością ucieszy wszystkich sympatyków  wyścigów samochodowych. 16 sierpnia, w godz. 9.00 – 16.00, Automobilklub Cieszyński organizuje III Rundę Super Sprintu o Puchar Automobilklubu Cieszyńskiego. Wyścig odbędzie się na ul. Spacerowej w Puńcowie.
Organizator rajdu przeprasza wszystkich użytkowników dróg za mogące wystąpić utrudnienia i jednocześnie zaprasza sympatyków wyścigów samochodowych do kibicowania zawodnikom.

(red/mat.pras.)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-08-12 20:00:14
Jo2585: To nie są wyścigi tylko rajdy !!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: