Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Testowali i pomagali

Ustrońska załoga: Jarek Szeja i Marcin Szeja z GK Forge Rally Team - obecni liderzy tegorocznej klasyfikacji Rajdowego Pucharu Polski, przygotowują się do startu w Rajdzie Dolnośląskim, który odbędzie się w dniach 17-19 października.

9 października załoga przeprowadziła testy w okolicach Ustronia. Nie były to jednak zwyczajne testy…Podczas treningowych kilometrów obok Jarka Szeji, swoich sił w na prawym fotelu, próbowali zwycięzcy charytatywnej akcji, w której ustrońska załoga brała udział wspólnie z firmą EvoTech.

Przypomnijmy, iż dochód z aukcji, został przeznaczony na pomoc dla 6-letniego Kacpra, który od kilku lat choruje na autyzm. Charytatywna aukcja, w której do wylicytowania była jazda na prawym fotelu pilota w Citroenie C2 R2 MAX, cieszyła się sporym zainteresowaniem. W sumie udało się zebrać kwotę 7.200 zł., a zwycięzcy aukcji swoją wygraną odebrali podczas testów w okolicach Ustronia.

: Cieszymy się, że testując przed kolejnym rajdem, mogliśmy jednocześnie pomóc choremu Kacprowi. Wykorzystując treningowe kilometry do pomocy, dodatkowo sprawiliśmy sporą frajdę zwycięzcom aukcji. Testy, które przeprowadziliśmy były bardzo udane, myślę więc, że i rajd taki będzie. Do zobaczenia na dolnośląskich trasach! - mówi kierowca  Jarosław Szeja

23.Rajd Dolnośląski rozpocznie się w czwartek 17 października wieczorem, honorowym startem w Parku Zdrojowym w Polanicy. W piątek i sobotę załogi czeka walka na 13 odcinkach specjalnych o łącznej długości prawie 180 km.

Zobacz fotoreportaż z testów w obiektywie Michała Fielka>>>

źródło: mat.pras./ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: