Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

„Teraz czas na młodzież”

Niestety, w nadchodzącym sezonie nie zobaczymy w akcji seniorek VC Victoria MOSiR Cieszyn. Nie oznacza to jednak, że klub znad Olzy zniknie z siatkarskiej mapy.

Pewien etap w historii Victorii MOSiR Cieszyn dobiegł końca, ponieważ do nadchodzących rozgrywek nie przystąpią seniorki. - Po wielu latach gry w 1 Lidze Śląskiej Kobiet nasz Klub postanowił zrezygnować z dalszego uczestnictwa w rozgrywkach seniorskich – czytamy na oficjalnym fanpage'u klubu.   

- Dziękuję bardzo wszystkim Osobom, które reprezentowały Klub w 1 Lidze Śląskiej Kobiet. Jestem wdzięczna, że po śmierci mojego Taty - Prezesa VC Victoria Cieszyn, dokończyliśmy nasze rozgrywki i zajęliśmy 10. miejsce w lidze seniorek. Dziękuję za to, że seniorska siatkówka mogła być obecna w Cieszynie przez wiele lat – przyznała prezes Victorii, Marta Husarek.

Klub z Cieszyna nie znika z siatkarskiej mapy, ponieważ na parkiecie zobaczymy młodsze zawodniczki. Do gry przystąpią młodziczki oraz juniorki. – Teraz czas na młodzież – dodaje Husarek.

 

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-09-29 09:13:36
Tustela: Wielka szkoda,,,,kawał dobrej roboty wykonany przez Was i pana Andrzeja, jako wierny kibic bardzo żałuję,,i dziękuję za wspaniałe chwile które mogliśmy przeżywać z Wami podczas meczów ....
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: