Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Tankował i nie płacił - 165 razy! (wideo)

7,5 roku pozbawienia wolności grozi 41-letniemu mężczyźnie, który dokonał w sumie 165 kradzieży paliwa na na stacjach benzynowych.

41- letniemu mężczyźnie, który w latach 2010 i 2011 dokonał 165 razy kradzieży paliwa na stacjach benzynowych grozi teraz 7,5 roku za kratkami. Policjanci Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu tyskiej komendy w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali złodzieja. Mężczyna wpadł w Wiśle.

 
Sąd na wniosek Prokuratury Rejonowej w Tychach zastosował 2-miesięczny areszt względem złodzieja. Mężczyźnie przedstawiono 45 zarzutów z Kodeksu Karnego, a także udowodniono 120 czynów z Kodeksu Wykroczeń dotyczących kradzieży paliwa.
 
41-latek w latach 2010-2011 na terenie woj. śląskiego dokonał 165 razy kradzieży paliwa na stacjach benzynowych. Poruszał się pożyczonymi pojazdami takimi jak Seat Toledo, Seat Cordoba, Opel Corsa, Renault, Saab zawsze na kradzionych tablicach rejestracyjnych. Przyjeżdżał na stację paliw, tankował i odjeżdżał, lecz bez uiszczenia zapłaty za paliwo. Policjantom dzięki taktyce i technice operacyjnej udało się namierzyć i zatrzymać złodzieja. Jak się okazało jest on również sprawcą kradzieży ponad 100 tablic rejestracyjnych. 
 
Obecnie śledztwo trwa i nie wykluczone, iż zostaną mu przedstawione kolejne zarzuty. Mężczyzna ten już wcześniej dopuścił się kradzieży, dlatego w warunkach tzw. recydywy grozi mu teraz 7,5 roku pozbawienia wolności.
 
 
BsK
 
zobacz wideo:

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: