Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Szybciej i więcej on-line w Strumieniu

Prawie 400 tys. zł środków zewnętrznych trafi do Gminy Strumień z programu „Cyfrowa Gmina”. Urząd Miejski w Strumieniu i jego jednostki wzbogacą się o sprzęt, dzięki któremu sprawniej będą realizować usługi za pośrednictwem sieci.


- Pozyskane środki pozwolą na usprawnienie pracy. Chcemy, aby Urząd Miejski i podległe jednostki były jak najlepiej przygotowane do realizacji swoich zadań i świadczenia usług dla mieszkańców, także drogą elektroniczną – mówi Burmistrz Strumienia Anna Grygierek.

Kwota dofinansowania to 397 680,00 zł.  To maksymalne dofinansowanie. Wsparcie finansowe, które dla każdej z gmin w Polsce było obliczane w oparciu o dwa kryteria – liczbę mieszkańców i wskaźnik podstawowych dochodów podatkowych na 1 mieszkańca gminy.

Pieniądze przeznaczone będą m.in. na: zakup systemu elektronicznego zarządzania dokumentami dla podległych jednostek, a także zakup laptopów i komputerów wraz z oprogramowaniem, które będą mogły zostać wykorzystane w razie konieczności przejścia na pracę zdalną.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-12-17 20:34:25
john: Pisiorki będą się teraz ogrzewać słowem bożym i kazaniami biskupa.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: