Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Szukamy Miss Śląska Cieszyńskiego

Najpiękniejsza Cieszynianka zostanie wybrana podczas pierwszych transgranicznych wyborów Miss Śląska Cieszyńskiego. Drogie kandydatki śpieszcie się castingi już w piątek i sobotę w Cieszynie i Czeskim Cieszynie!

Miss Śląska Cieszyńskiego to konkurs organizowany w ramach konkursów „Miss Polski 2013” pod patronatem agencji Grabowska Models z Bielska Białej. Patronem medialnym wyborów jest Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

O tytuł najpiękniejszej mieszkanki Ślaska Cieszyńskiego zawalczą panie, zarówno z polskiej jak i czeskiej strony Śląska Cieszyńskiego. Eliminacje do konkursu już 19 i 20 kwietnia. – 19 kwietnia zapraszamy na godz. 16.00 do Domu Narodowego w Cieszynie, 20 kwietnia o godz.14.00 do Klubu Dziupla w Czeskim Cieszynie – mówi Jonasz Milewski, przewodniczący Komitetu Organizacyjnego.

Podczas eliminacji panie prezentują się w strojach dowolnych oraz w strojach kąpielowych i szpilkach. Najpiękniejsze przejdą do ścisłego finału, który odbędzie się 1 czerwca. Do konkursu mogą zgłosić się panie w wieku 16 – 24 lat, bezdzietne panny, osoby o wysokim poziomie kultury osobistej, bez widocznych tatuaży na ciele. Panie muszą być mieszkankami Śląska Cieszyńskiego. Mogą brać w nim udział mieszkanki powiatu cieszyńskiego, karwińskiego, ostrawskiego oraz miejscowości które obejmuje powiat Frydek Mistek.

Dwanaście pań, które znajdą się w finale ma szansę na tytuł Miss Ślaska Cieszyńskiego 2012. Wszystkie zakwalifikowane do finału przejdą szkolenie w Agencji Grabowska Models, która działa od 1988 roku i wyszkoliła już setki modelek i modeli, którzy odnoszą sukcesy na całym świecie. Ponadto zwyciężczyni konkursu Miss Ślaska Cieszyńskiego zostanie zakwalifikowana do eliminacji konkursu Miss Polski 2013.

Zachęcamy do udziału. Szczegółowe informacje pod nr. 798 849 493 lub miss.sci@wp.pl.

Dorota Kochman

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: