Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Szukają kasy na światełko

''Światełko do nieba'' na skoczowskiej Kaplicówce w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to już tradycja. Jednak w tym roku może być nieco mniej okazałe. Skoczowski sztab szuka sponsorów, bo niestety kryzys doścignął również orkiestrowe anioły.

Skoczowski sztab Wielkiej  Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących i Miejskie Centrum Kultury „Integrator”,  szuka sponsorów na ufundowanie pokazu sztucznych ogni w ramach tradycyjnego "Światełka do nieba". W tym roku niewiele firm i instytucji odpowiedziało na apel skoczowskiego sztabu. Jeśli sponsorzy się nie znajdą, tradycyjne „Światełko do nieba” nie będzie tak okazałe jak zwykle albo stanie pod znakiem zapytania  – Cały czas szukamy sponsorów – mówi Małgorzata Orawska ze skoczowskiego sztabu Orkiestry. 

Pragnieniem organizatorów 20. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jest to aby zorganizować jubileuszowy Finał na wysokim poziomie. Jednak bez wsparcia sponsorów formuła tradycyjnego pokazu sztucznych ogni, który podziwiany jest przez tysiące przybyłych na Kapilicówkę widzów, może stanąć pod znakiem zapytania lub zmienić formułę. Dlatego też skoczowski sztab na gwałt szuka  sponsorów. –  Wszystkie osoby i instytucje, które chciałyby finansowo wesprzeć organizację XX Finału WOŚP zachęcamy do podpisania z organizatorami Umowy-Darowizny na cele kulturalne oraz dokonania wpłat na konto Miejskiego Centrum Kultury „Integrator”, które może również wystawić rachunek. BS Skoczów 70812600070008128520000010, z dopiskiem Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Prosimy o dokonanie wpłat przed 8 stycznia 2012 roku – dodaje Małgorzata Orawska. 

 

KOD

ZOBACZ ZESZŁOROCZNE GRANIE WOŚP W SKOCZOWIE

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: