Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Sztab z Pruchnej już gra!

Wielkimi krokami zbliża się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztaby z naszego regionu już szykują się do świętowania. Rekordowo w ubiegłym pandemicznym finale zagrała WOŚP w Pruchnej. 30 Finał już tam trwa. Kulminacja nastąpi 30 stycznia w Gminnym Centrum Integracji Wsi.

Tegoroczne hasło WOŚP to - „Przejrzyj na oczy”, celem zbiórki podczas 30. Finału, będzie zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Już trwają wirtualne z zbiórki. Jedną z nich prowadzi sztab w Pruchnej, który w ubiegłorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrał mimo pandemii Pruchna: 56 668,41 zł

W tegorocznej edycji WOŚP Finał w Pruchnej, zaplanowano na 30 stycznia o godz. 14.00 w Gminnym Centrum Integracji Wsi. W programie licytacja gadżetów WOŚP oraz przedmiotów podarowanych sztabowi. Nie zabraknie również programu artystycznego.

- Już teraz można wspierać WOŚP i wpłacać fundusze do sztabowej prucheńskiej e-skarbonki. Jej licznik wskazuję na tę chwilę prawie 2 000 zł. Wpłat można dokonywać pod adresem: http://eskarbonka.wosp.org.pl/tqlyxd Zachęcamy do śledzenia profilu Zespół Szkół w Pruchnej - strona nieoficjalna, gdzie pojawiać się będą najważniejsze informacje dotyczące finału WOŚP. W zeszłym roku sztab w Pruchnej zebrał na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy 56 668,41 zł... Liczymy, że i w tym roku uda się pobić zeszłoroczny rekord – zachęca sztab WOŚP z Pruchnej.


Za pieniądze uzbierane podczas 30. finału WOŚP planowany jest zakup wielu specjalistycznych urządzeń, które trafią do szpitali w całej Polsce. Jednym z kluczowych ma być angiograf dwupłaszczyznowy pozwalający na leczenie siatkówczaka. To najczęstszy nowotwór złośliwy gałki ocznej występujący u dzieci.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-01-14 16:25:45
Oko: Ja już przejrzałem na oczy.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: