Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Sznupek rozdał odblaski

W Młodzieżowym Rajdzie Turystycznym ''Szlakami Gminy Goleszów'', który odbył się w poniedziałek 25.05.2015 wzięło udział blisko 300 osób. Organizatorzy dla uczestników przygotowali wiele atrakcji, jedną z nich była wizyta maskotki śląskiej policji ''Sznupka'', który rozdawał odblaski.

  Rajd zorganizowały wspólnie Gmina Goleszów i Gminne Koło PTTK nr 19 "Ślimoki" Goleszowie. Meta usytuowana była przy restauracji pod Tułem w Cisownicy, gdzie organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla uczestników rajdu.  

- Jedną z nich była wizyta Sznupka, który jak zwykle wzbudził najwięcej emocji wśród najmłodszych. Sznupek chętnie bawił się z dziećmi i pozował do zdjęć. Na zakończenie wizyty Sznupek wraz z rzecznikiem cieszyńskiej komendy rozdawali odblaskowe elementy, które ufundowały władze samorządowe Goleszowa. – relacjonuje st. asp. Rafał Domagała

 

(red)

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-05-27 10:01:11
megi1006: ...a na zakończenie dzieci patrzyły jak organizatorzy sami sobie wręczali dyplomy. To było żenujące!!!! przecież mogli poczekać, aż dzieciaki się rozejdą. Cóż-tylko jedno się nasuwa: A to Polska właśnie.
2015-05-27 12:32:35
przodownik4817: To nie organizatorzy Rajdu, lecz Zarząd Oddziału PTTK w Cieszynie wręczał zaległe wyróżnienia 105-lecia Oddziału PTTK, które mialy być wręczone na masowej imprezie turystycznej Koła PTTK \"Ślimoki\".
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: