Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Szejowie na starcie Rajdu Śląska

W przyszły piątek i sobotę (11-12.09) odbędzie się kolejny Rajd Śląska. Na starcie zamelduje się blisko 120 załóg, w tym ustrońscy bracia - Jarosław i Marcin Szejowie.

- To nasza domowa, najważniejsza w sezonie impreza. Jesteśmy śląskim zespołem, mamy śląskich partnerów i śląskich kibiców – najwierniejszych i najbardziej zagorzałych. Na naszym terenie oni mogą przyjść i zobaczyć z bliska co robimy na rajdowych trasach, to taka nasza swoista śląska integracja poprzez motorsport. To trudny okres, wiele się wydarzyło w tym roku, ale chcemy, aby nasi kibice na moment o tym zapomnieli. Chcemy dostarczyć im radości, adrenaliny, wprowadzić na moment w świat sportowych emocji - przyznaje kierowca Jarosław Szeja.

Rajd Śląska będzie drugą rundą tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. W pierwszej, którą był sierpniowy Rajd Rzeszowski, w klasie Open 4WD zwyciężyło właśnie rodzeństwo z Ustronia. Pisaliśmy o tym tutaj.

W harmonogramie imprezy znajduje się siedem odcinków specjalnych o łącznej długości ponad 100 km. Impreza wystartuje w piątek spod Stadionu Śląskiego w Chorzowie, a główną część rywalizacji zaplanowano na sobotę. Program można znaleźć tutaj.

KR/mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: