Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Szejowie gotowi do boju w 3. rundzie Mistrzostw Czech!

Odcinki rajdu Agrotec Petronas Rally Hustopeče już w ten piątek ugoszczą przybyłe załogi wśród których nie zabraknie też braci Szejów. Przed GK Forge Rally Team kolejny szczyt do pokonania, to już trzecia runda Mistrzostw Czech.

150 kilometrów rajdowych emocji czeka nas już w nadchodzący weekend, na które wyruszą aż 93 załogi. Rajd różniący się od tych poprzednich pod kilkoma istotnymi względami -     Pierwsze dwie rundy Mistrzostw Czech, które mamy już za sobą, to rajdy po mocno górzystych terenach. Ten jest inny, bardziej nizinny i spodziewamy się, że przez to będzie szybszy, bardziej dynamiczny – mówi pilot Marcin Szeja. - Jedziemy na rajd w dobrych nastrojach, jesteśmy na pierwszym miejscu w klasie i mamy zamiar utrzymać te prowadzenie. Nie będzie jednak łatwo, do listy startowej Klasy 3 zgłosiło się łącznie z nami 20 załóg, więc będzie z kim walczyć o punkty w „trójce” jak i w klasyfikacji generalnej, a kibice będą mieli zapewnioną sporą dawkę emocji.

    - Życzyłbym sobie stabilnej pogody w weekend – stwierdza z uśmiechem kierowca Jarosław Szeja pytany o oczekiwania. Zmienne warunki atmosferyczne w górach to norma, ale ten rajd ma miejsce już w łagodniejszych stronach Czech i liczę na brak niespodzianek z chmur. Zależy nam na utrzymaniu lokaty, a każdy punkt więcej nad rywalami będzie miłą nagrodą, ale jak zawsze celem jest przede wszystkim meta. Serwisanci ROTO.cz, ja i mój brat-pilot, reszta zespołu oraz nasi sponsorzy: GK Forge, SATJAM, Eurogold i Minimax prosimy naszych kibiców o mocno zaciśnięte kciuki!

(red)
 

Patronat nad załogą sprawuje Portla OX.PL

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: