Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Szeja przed Rajdem Nadwiślańskim

W dniach 10-11 maja 2013 roku zostanie rozegrany Rajd Nadwiślański. Impreza stanowi druga rundę Rajdowego Pucharu Polski 2013. W zawodach udział wezmą bracia z Ustronia - Jarosław Szeja i Marcin Szeja, zdobywcy Rajdowego Pucharu Polski 2012 w klasie 5, wice Mistrzowie Polski ClioCup 2010 oraz zdobywcy Rajdowego Pucharu Polski 2009 w klasyfikacji generalnej.

Jarek i Marcin zaprezentują się w samochodzie Citroen C2 R2 w wersji MAX (klasa 6).     -  Niedawno treningowo wystartowaliśmy w Rajdzie Mikołowskim, gdzie udało nam się zwyciężyć w klasie Gość. Ten start pozwolił nam nabrać trochę pewności we wciąż nowym dla nas samochodzie. Mięliśmy okazję przetestować różne warianty ustawień samochodu, co mam nadzieję zaprocentuje już w Rajdzie Nadwiślańskim. Chciałbym już zacząć wykorzystywać w pełni atuty naszej rajdów, czyli skrzynię biegów i hamulce, aby móc jeszcze szybciej docierać do mety każdego odcinka specjalnego. Trasa tegorocznej edycji Rajdu Nadwiślańskiego dzięki zmianie bazy rajdu stała się bardziej kompaktowa i choć niektóre OS-y pokrywają się z poprzednim rokiem, to organizatorzy obiecali, że będzie bardziej kręto i bardziej wymagająco. Jest to już druga eliminacja Rajdowego Pucharu Polski, dlatego bardzo chcemy zbierać punkty do klasyfikacji sezonu, dzięki nim w przyszłych rajdach będziemy otrzymywać lepsze numery startowe, co może się przełożyć na lepsze warunki do ścigania się czołówką. - mówi Jarosław Szeja (kierowca)

Załoga składa także podziękowania sponsorowi firmie GK FORGE oraz dziękuje również pozostałym partnerom  zespołu.  Portal OXPL jest patronem medialnym załogi. 

źródło: ox.pl/mat.pras
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: