Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Szczęśliwy finał poszukiwań w Jaworzynce

W środowy wieczór (03.06) zarządzono kolejne poszukiwania osoby zaginionej w powiecie cieszyńskim. Tym razem sprawa dotyczyła zaginionego w Trójwsi, na szczęście finał poszukiwań okazał się szczęśliwy.

Akcja poszukiwawcza rozpoczęła się przed 22, na szczęście ratownicy szybko mogli wrócić do bazy. W działaniach brały udział wszystkie jednostki OSP z terenu gminy Istebna, JRG Ustroń, OSP Mnich, policja i GOPR Beskidy.

Koncentracja sił miała miejsce w centrum Jaworzynki - Po dojeździe na miejsce przystąpiliśmy do zbierania niezbędnych informacji. Zebranie podstawowych danych pozwoliło wyznaczyć dwa sektory w obrębie miejsca zamieszkania zaginionego. Z racji przesłanki jakoby osoba zaginiona mogła poruszać się na rowerze, jednostki OSP z terenu Trójwsi patrolowały drogi w rejonie – wyjaśniają strażacy z OSP Mnich. Na szczęście w trakcie trwania działań zaginiony odnalazł się u rodziny...

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-06-04 22:05:51
: W Cieszynie podpisy na listach poparcia dla Rafała Trzaskowskiego można złożyć w piątek od 8 do 18 przy ul. Głębokiej 25 (I piętro)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: