Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Szachiści zmierzą się w Strumieniu

Już w najbliższą sobotę czeka nas drugi turniej w ramach VII Otwartych Mistrzostw Szachowych o Puchar Żabiego Kraju, którego organizatorem jest Strumień.

Każdego, kto jest zainteresowany pograć w szachy, zapraszamy w sobotę do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu. Mistrzostwa są otwarte dla wszystkich sympatyków gry w szachy. Zapisy możliwe są za pośrednictwem strony internetowej TUTAJ bądź w dniu zawodów - od 12:15 do 12:45. Jednak ostrzegamy, że ilość miejsc jest ograniczona.

- Turnieje, w ramach Pucharu Żabiego Kraju, są cykliczne. Każdy zainteresowany może przyjechać i zagrać. Miło nam jest, jak się wcześniej zapiszą uczestnicy, gdyż ciężko nam później przewidzieć, ilu przyjedzie niezgłoszonych - informuje Jan Jałowiczor. - Tak się składa, że w sobotę są dwa turnieje w Strumieniu. Rano, od godz. 9, jest Liga Szkolna Podbeskidza, która rozgrywana jest od początku lat 90., z tym że w Strumieniu od mniej więcej 20 lat - ten turniej również jest cykliczny - dodaje kierownik zawodów.

Początek II turnieju (w sumie jest ich 6) w ramach Pucharu Żabiego Kraju o godz. 12:45. Dla najlepszych w końcowej klasyfikacji generalnej strumieńskiego pucharu przeznaczono nagrody pieniężne - zwycięzca zgarnie pół tysiąca złotych. Również na sobotę wyznaczono premię, ale tę wywalczy jedynie tryumfator.   

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: