Święto trzech ziomów

Zanim ulice Cieszyna ponownie zamienią się w wielki ekstremalnych fun park Freestyle City, co nastąpić ma w połowie sierpnia, najpierw w dniach 17-19 czerwca podczas Święta Trzech Braci, organizatorzy zapraszają na imprezę Freestyle City Before Party, święto trzech ziomów.

- Zaplanowaliśmy pokaz filmów z pierwszej edycji, warsztaty taneczne prowadzone przez grupę Boombox, bitwę na rymy, warsztaty z dj'ingu oraz kilka niespodzianek. Wszystko odbędzie się na terenie Krytyki Politycznej, na Moście Przyjaźni. - Przekonuje Wojciech Małysz, jeden z twórców imprezy, odpowiedzialny za scenariusz festiwalu. Na imprezę zjeżdżają gwiazdy. W piątek hitem wieczoru będzie Kuba Sojka Live, który promuje swoją nową płytę, wydaną przez wytwórnię Mathematics z USA. W sobotę odbędzie się między innymi koncert Skorup'a, który również promuje swoją nową płytę "Etos Kowboja".

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w organizacji festiwalu mogą się zgłaszać na cotygodniowe spotkania Transgranicznego Centrum Wolontariatu, które odbywają się w piątki o 18:00 na Zamku Cieszyn. - Fenomen trangraniczności jest dla nas tak samo istotny jak cała reszta przedsięwzięć. Skoro mieszkamy w Euroregionie to trudno myśleć inaczej. - Mówi Michał Paluch, współorganizator, koordynujący działania PR. Więcej informacji na temat Freestyle City Festival znajduje się na stronie www.facebook.com/freestylecity lub pod telefonem 604 601 226 i 608 515 342. 

źródło: Biuro Prasowe FCF 2011
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją