Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Święto Trzech Braci: utrudnienia w ruchu

W związku z rozpoczynającym się w piątek (14.06) Świętem Trzech Braci, Dom Narodowy w Cieszynie informuje o zmianach w organizacji ruchu w centrum miasta.

Poniżej zamieszczamy pełny komunikat COK:

W związku z organizacją XXIX Święta Trzech Braci, informujemy, iż w dniach 13-16 czerwca nastąpią zmiany w organizacji ruchu w centrum Cieszyna.

Od godz. 0:00 w nocy z 12 na 13 czerwca (środa/czwartek) nastąpi zamknięcie ruchu samochodowego na Starym Targu. Obowiązywał będzie całkowity zakaz parkowania oraz ruchu samochodów aż do zakończenia ŚTB i uprzątnięcia terenu w dniu 17 czerwca (poniedziałek).

Od 14 czerwca (piątek) od godz. 13:00 aż do wczesnych godzin porannych 17 czerwca (poniedziałek) wyłączone z ruchu będą ul. Matejki, Rynek oraz fragment ulicy Menniczej (od Rynku do ul. Olszaka). Ruch pojazdów zostanie ograniczony tylko do mieszkańców i zaopatrzenia. Objazd do ul. Menniczej będzie prowadzony ulicami: Kochanowskiego – Limanowskiego – Ratuszowa – plac Dominikański – Olszaka. Ponadto 14 czerwca (piątek) w godz. 16:30-17:30 na czas przemarszu korowodu zostanie całkowicie zamknięta ul. Mennicza, ul. Głęboka i fragment ulicy Zamkowej do Mostu Przyjaźni.

Kierowców przepraszamy za utrudnienia i prosimy o dostosowanie się do znaków oraz poleceń służb porządkowych!

KR/mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-06-12 10:03:24
jojestelagalicyjok: No to mamy ŚTB 2019 ale elyty nie mają za bardzo alternatywy na ominięcie "okopów" w ciągu ulicy Głębokiej. Nie wiadomo kto powinien wstydzić się za kolejne rozkopanie tej samej ulicy w tych samych miejscach, czyli jak mówią chirurdzy "po bliźnie". Niech kolejni Burmistrze zapamiętają, że nawet "cesarki" nie robi się 3 razy!!! Burmistrz Szczurek rozpoczął i prawie skończył (się), Macura szukał jakichś kości w okolicy Parafii, a odważna Staszkiewicz zaczyna z wysokiego "C"...a bo kto Jej zabroni? kopać. Cieszyn ma dość bałaganu, pyłu, trzaskania a turyści masowo omijają Cieszyn, bo na Głębokiej czy rozkopana czy nie-nogi zawsze można połamać, nie wiadomo gdzie się chodniki zaczynają a gdzie kończą i kiedy albo czy w ogóle który Burmistrz zrobi porządne chodniki na Głębokiej, niż widok z Ratuszowego Jego okna się kończy. Kolejny rok i Burmistrz, któremu widok z okna się nie podoba, bo pozwolił na "zatkanie" pięknego widoku Cieszyńskich LAUB- parasolami obskurnych ogródków piwnych.
2019-06-12 14:48:58
krzysztof.mm: to kopanie to chyba metoda zastępcza na wyprowadzenie aut z centrum - owszem, skuteczna, a rezultaty jak było do przewidzenia
2019-06-12 14:58:31
tom lem: ... mało kopanie, od tego kopania to już dyr COK uzyskał uprawnienia na wprowadzanie zmiany w organizacji ruchu w centrum miasta, zamiast włodarza. Czy to objaw strachu przed wyborcami, może coś zgoła innego?;-)
2019-06-12 21:02:03
donekT: Te rozkopy, to wina POPiSu krzysztof-Q
2019-06-14 08:31:56
krzysztof.mm: galicyjok - nie to ładne co ładne, ale to, co się podoba - ogródki jak najbardziej na miejscu, to jedna rzecz, która jeszcze resztki życia na rynku utrzymuje - a lauby możesz podziwiać przez pół roku kiedy ogródków nie ma
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: